Blog

Elektrostymulacja TENS w każdym domu

Od kilkunastu lat można zauważyć radykalny wzrost stosowania zabiegów elektrostymulacji prądami TENS. Ta nieinwazyjna i niefarmakologiczna terapia przeciwbólowa znalazła zastosowanie w uśmierzaniu zarówno bólu przewlekłego jak i ostrego. Zabiegi TENS wykonywane są dziś praktycznie w większości gabinetów do fizjoterapii a w ostatnich latach jest wykorzystywana powszechnie także w warunkach domowych

Czytaj więcej...

 

Geneza powstania kombajnów kosmetycznych

Dynamiczny rozwój nauki dotyczącej ciała człowieka, wpływu różnorodnych czynników na jego kondycję czy poznanie różnego rodzaju bodźców zewnętrznych, które mogą wpływać w sposób skuteczny wpływać na wygląd naszego ciała nie ominął także branży kosmetycznej.

Czytaj więcej...

 

Co to jest kombajn kosmetyczny?

Pod pojęciem wielofunkcyjnego aparatu kosmetycznego (kombajn kosmetyczny) rozumiemy urządzenie tworzące samodzielną jednostkę (zawarte w jednej obudowie) za pomocą, którego możemy wykonać klika (minimum dwa) różnych zabiegów kosmetycznych.

Czytaj więcej...

 

Kombajny kosmetyczne – zabiegi

To nowoczesny peeling wodno-tlenowy, który wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji skóry. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Czytaj więcej...